Říká vám něco „ghotic styl“

Týká se zejména vyznavačů motorek a také rockerů. Moderní ghotic vznikl na počátku 80. let jako součást punkové subkultury. Odmítal většinu společenských pravidel. Jeho rozšíření pomohla zejména hudba a také film. Třeba film Vrána byl pro jeho rozvoj zcela zásadní a posunul jej hodně dopředu. Zpočátku jej charakterizoval hlavně ponurý a depresivní životní styl. V současné době jej provází zejména silný erotický nádech.

prsten

V módním průmyslu se setkáme s černou kůží, která se dá snadno doplnit latexem a odvážnými střihy.
Gotici na jednu stranu nosí výrazné, až erotické oblečení, na druhou stranu ale často potlačují svou pohlavnost.Muži si oblékají sukně a korzety, lakují si nehty na černo a ženy zase nosí kožené kalhoty a chodí ověšené řetězy. Nesmí chybět ani výrazné kloubové prsteny.

Chtějí se hlavně odlišovat výrazně od ostatních. Věnují se často okultismu nebo magii, která je silně spojena se sexualitou.

Starobylé šperky vedou
Jako byste se ocitli v časech hraběte Drákuly. Masivní šperky a ozdoby k tomuto stylu patří jak výrazná rtěnka k tváři pikantní Francouzky. Přitom mohou být také velmi vkusné.

Můžete si vybírat z řady netradičních vzorů, kde se uplatní řada zajímavých komponentů. Velmi oblíbená jsou různá ozubená kolečka, hodinky a další technické vymoženosti – pokud tedy máte doma šuplík nepotřebných součástek, u kterých už ani nevíte, kde se vzaly, jsou pro „streampunk“ tím pravým. Šperky jsou většinou patinované pro větší dojem starobylosti – nebo mohou být některé části patinované a jiné naopak zářivě nové a jako z ukradené z vesmírné lodi.

prstýnek

Vše pak záleží už jen na konečné volbě jejich nositele . Nebojte se výrazných prstenů a přívěšků, které vám dodají šmrnc. Konečně necháte vaši osobnost vystoupit na povrch a dáte tak najevo svou sílu.
Vaše okolí bude možná zprvu velmi překvapené, co se ve vás skrývá. Silná žena plná životní energie.